Airsofts sports

Airsofts ir sports, ko spēlē divas komandas vai pretinieki, kas cenšas trāpīt pretinieku komandas spēlētājiem ar lodītēm.

Airsofta pirmsākumi ir meklējami 1970. gados Japānā, kad ar likumu bija aizliegts nēsāt jebkādus ieročus. Cilvēki bija ļoti ieinteresēti šaujamieročos, lai gan tie bija aizliegti ar likumu, tādēļ iedzīvotāju intereses dēļ daži ražotāji sāka ražot atsperu pistoles, kas izskatījās kā īstas. Tas kļuva bīstami, jo, ja cilvēki staigāja apkārt ar šiem ieročiem, uzmetot skatienu, citiem likās, ka ierocis ir īsts. Tas ir iemesls, kāpēc šos ieročus vienmēr bija nepieciešams nēsāt speciālās somās, lai nevienu ieroča daļu nebūtu iespējams redzēt. Ierocim bija jābūt pilnībā nosegtam, lai izvairītos no nepatikšanām ar likumu.

Ir svarīgi saprast, kas tieši ir airsofta pistole. Uzzinot vairāk par tām, Jūs varēsiet labāk aizsargāt Jūs pašus un apkārtējos. Airsofta pistoles līdzinās krāsu lodīšu ieročiem, ko izmanto kaujas darbības simulācijās. Ieročos tiek izmantotas nemetāla lodītes un dalībniekiem ir jāvalkā speciāls apģērbs, jo, kad lodītes nonāk saskarē ar ādu, tās var radīt ievainojumus un zilumus. Šī iemesla dēļ, visiem, kas piedalās airsofta spēlēs ir jāvalkā aizsargājošas galvassegas un brilles, kas ir veidotas tā, lai izturētu bumbiņu trāpījumu un aizsargātu seju un acis.

Spēļu veidi

Airsofta spēļu veidi var ietvert uzbrukumu mērķiem un mērķu aizstāvēšanu, piemēram, bunkuru vai ēku, iekštelpu spēles, ķīlnieku glābšanas, nakts spēles un tamlīdzīgi. Lai kas Jums arī neienāktu prātā, Jūs to varat izspēlēt, pateicoties airsofta daudzpusībai, kas padara to par lielisku sportu.