Daži airsoft salīdzinājumi

Runā, ka airsofta spēles noorganizēšana ir daudz vieglāka nekā peintbola spēles noorganizēšana.  Kāpēc tas tā ir, ka Airsfota spēles organizēšana ir vieglāka? Ir nepieciešams turpināt lasīt turpmāko rakstu, lai uzzinātu, kāpēc tā.

Airsofta priekšrocība ir diezgan neapstrīdama nostādot peintbolu pret airsoftu – ir daudz vieglāk noorganizēt airsofta spēli nekā peintbola spēli. Pirmkārt, spēlējot airsoftu, atrašanās vietai ir mazāk ierobežojumu nekā, spēlējot peintbolu. Airsofta spēlēšana privātā īpašumā ir legāla, tādēļ Jūs ar draugiem varat spēlēt pat pagalmā. Otrkārt, airsofta spēle ir daudz lētāka, jo tā nesmērē drēbes un aprīkojumu.

No otras puses, cik cilvēki, tik viedokļi. Vienam iespējams, ka vieglāk noorganizēt peintoba spēli un trešam atkal otrādi.

Šajās interesantajās spēlēs ir svarīgas un tiek plaši izmantotas noteiktas lomas. Lomus spēles. Tā viņas tiek sauktas. Peintbola spēles dažreiz ietver komandas ķēdi, bet tās struktūra ir daudz elastīgāka un var tikt brīvāk interpretēta nekā airsoftā. Peintbola komandas parasti tikai tiek iedalītas trijās klasēs: priekšējie, vidus un aizmugures spēlētāji. Airsofta fani min, ka Airsofts ir reālāka spēle, kas izskaidro, kāpēc taktika, stratēģija un noteikta hierarhiska subordinācija tiek izmantota biežāk nekā peintbola spēlēs. Ļoti gudri, bet tā tas varētu būt vai nebūt.

Un tagad sekos pati interesantākā daļa.

Airsoft lodes lido ātrāk nekā peintbols lodes. Ātrs un bez žēlastības! Ātrumam jebkurā gadījumā ir un būs nozīme.

Ir izpētīts jeb pareizāk izmērīts, ka Airsoft lodes lido ar ātrumu 40 līdz 180 metriem sekundē ar vidējo ātrumu virs 80 metriem sekundē, bet peintbola lodes tikai sasniedz ātrumu no 50-100 m/s vidēji. No tā var secināt, ka Airsoft lodes lido gandrīz divas reizes ātrāk par peintbola lodēm.