Kas ir airsofts?

Airsoftu spēlē telpās vai ārā, lietū vai saulē, airsofta spēles vienmēr ir aizraujošas un izaicinājumu pilnas, kas saliedē komandas un saved kopā līdzīgi domājošus cilvēkus. Airsofts ir āra šaušanas spēle, kas līdzīga peintbolam, kurā spēlētāji mēģina sašaut viens otru.

Airsofta pirmsākumi ir meklējami Japānā jau 1970. gadā, kad ieroču entuziasti, kas tika atturēti par ieroču nēsāšanu saskaņā ar vietējiem šaujamieroču likumiem. Šie entuziasti izgatavoja savus ieročus ar plastmasas lodītēm, kas ļāva viņiem spēlēt spēles ar nenāvējošu munīciju. Ieroču nēsāšana tomēr joprojām bija ļoti ierobežota un spēles varēja spēlēt tikai apstiprinātās vietās.

Šī sporta veida autentiskumu ātri novērtēja armija un militārie spēki, un airsofta spēles tagad izmanto kā mācību palīglīdzekļus visā pasaulē.

Ja Jūs nekad neesat spēlējuši airsofta spēli, paskaidroju, ka tā ir spēle, kurā pretinieki šauj viens otram ar plastmasas lodēm no airsofta ieroča, kas ir saspiesta gaisa pistole. Ieroci var darbināt elektriski, vai ar gāzi vai manuālo atsperu sistēmu. Ir daudz dažādu šīs spēles stilu, kas tiek spēlēti un šī spēle ir pat aizliegta. Ja Jūs tiekat notverts ar aisofta aprīkojumu Jūsu īpašumā, Jūs var arestēt un Jūsu iekārtas var konfiscēt, bet citās valstīs šo spēli ir atļauts spēlēt jebkurā laikā. Dažas valstis, kurās airsofts ir pilnībā aizliegts, ir Austrālija, Ķīna, Izraēla, Nīderlande un citas.

Airsofts ir jāspēlē tikai tam speciāli paredzētās teritorijās, kas ir drošas. Vietas, kas ir īpaši izveidotas airsofta spēlēšanai, būs aprīkotas ar ierakumiem, bunkuriem, torņiem un citām opcijām, kas padara spēli aizraujošāku un spēlētājiem liekas, ka tie ir nonākuši īstā kaujas laukā. Jums ir nepieciešams atbilstošs aprīkojums, lai spēlētu šo spēli; pretējā gadījumā Jums nebūs atļauts doties uz spēles laukuma. Jūsu sejai ir jābūt aizsegtai, ieteicams ar speciālu masku un aizsargbrillēm.