Airsofts nav Peintbols

Jebkurš airsofta fanātiķis zina, ka tas ir patiešām labs militārās simulācijas sports, kas ir pieejams; tomēr daži peintbola entuziasti un citi joprojām nezina par ieguvumiem un priekšrocībām, ko airsofts piedāvā pār peintbolu.  Ja Jūs vēlaties spēlēt šo spēli un konkurēt ar citām komandām nākotnē, Jums ir nepieciešams pilns aprīkojums. Ir daudz airsofta aprīkojumu un aksesuāru. Ir dažādas ķiveres, akumulatoru lādētāji, maisiņi, maskas un daudz kas cits.

Airsofts tiek bieži salīdzināts ar peintbolu (paintball), taču šī spēle ir atšķirīga un nebūtu prātīgi salīdzināt ar peitbolu.

Airsofts un Peintbols

Šie salīdzinājumi ir neizbēgami, jo peintbolam un airsoftam ir daudz kopīga. Airsofts parasti ir mazāk sāpīgs, jo lodēm ir vieglāks svars, un tāpēc ja šāda lodīte trāpa cilvēkam, tas nav tik sāpīgi. Tā var būt priekšrocība. Papildus tam, Jūs nevarat īsti būt pārliecināti, ka esat trāpījuši savam pretiniekam, kā tas ir peintbolā, jo airsofts darbojas uz goda sistēmas pamata. Lai vai kā, abās spēlēs cilvēki mēģina atrast veidus, kā sašaut pretinieku no pretējās komandas vai aizstāvēt savas pozīcijas vai atrast un atņemt karogu vai izpildīt kādu citu misiju.

Vēl viena atšķirība ir aprīkojums. Peintbola iekārtas izskatās draudīgas, bet airsofta ieroči parasti pēc svara un izmēriem precīzāk izskatās kā īstie šaujamieroči, kas izskaidro ierobežojumus dažās vietās.

Tātad īsumā, salīdzinot ar peintbolu, airsoftam ir:

  • Lētākas – pistoles, munīcija, gāze u.c.
  • Reālākas pistoles
  • Un tas ir nedaudz mazāk sāpīgs

Visbeidzot, airsofta aprīkojums, kas Jums ir jāvalkā, ir paredzēts tam, lai Jūs būtu drošībā un ja vien Jūs paši nerīkosieties ļoti neapdomīgi, airsofts ir viens no drošākajiem sporta veidiem. Ir daudz veidu, kā sevi savainot, piemēram, ieskrienot kokā, bet kopumā iegādājoties drošu aprīkojumu, Jūs izdzīvosiet, lai spēlētu nākamo spēli.